Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pierwszy podpiszę się pod petycją należy nauczyć Hetmana że nie igra się z wyborcami mamy dość kłamstwa będziemy pamiętać przy następnych wyborach jak będzie startować ma podpisać hetman oświadczenie że już nigdy nie oszuka wyborców Precz z Oszustami tak okłamują wyborców nawet cały ten Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze wam, bo mądrzy ludzie tak jak ja nie dają się oszukiwać i nie chodzą na ten cyrk jakim jest głosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Marszałek nie otrzymał stanowiska w Warszawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają, karawana idzie dalej. I tak powinno być !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobi więcej dla regionu czyli pewnie będzie likwidował kolejne miejsca pracy tak jak zrobił to z Bialskim PKS-em,dobrze że nie chodzę na wybory przynajmniej nie będę się czuł oszukany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Hetmanem niech żyje Palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu też z władzami kościelnymi,czy stołek marszałka musi być zaakceptowany przez biskupa?To Polska jest już lennikiem Watykanu czy samodzielnym państwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie marszałku Hetman oddaj nam nasze pieniądze, które zmarnowałeś na kampanię wyborczą. A dużo tego było, bo wisiał pan wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja też jestem oszukany. Fiat 126p.
ja też NYSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz jest rasowy polityk, nie dostał intratnej funkcji w stolicy więc lepiej posidzieć na własnych włościach, po co dojeżdżać, a wyborcy myślę ze nie zapomną w następnych wyborach o tej decyzji, ja już nie zagłosuję na tego Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie jest pan nam potrzebny tu i wierzę w Pana niech się Pan nie przejmuje podpisami ludzi, którzy i tak na Pana nie głosowali. Dziwne, że chcą by jeden z lepszych marszałków województwa odszedł do wawy do znaczy, że nie zależy im na dobru regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lubelski Hetman gdzie Pana wiarygodność, najpierw 2 miesiące paraliżuje województwo swoją kampania i wszystkim wmawia ze tylko jako poseł może dlla nas cos zrobić a potem jego pozycja w PSL jest zaslaba by wyrwać dla siebie jakiś stołek w warszawie to jednak mówi ze zmienił zdanie pod wpływem rozmów z duchownymi . To zwykły karierowicz, jak mu nie wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałam na Marszałka chciałam żeby wygrał ale cisze się że podjął decyzję że zostaje. Nikt z osób które na forum są takie oburzone decyzja Marszałka nie musiał podejmować takiej decyzji więc radziłam bym wstrzymać się z komentarzami. Tym bardziej że jak przypuszczam większość z tych osób nie głosowało na Krzysztofa Hetmana ani nawet na PSL w tych wyborach. Panie Marszałku gratuluję i wiem że jest Pan jednym z niewielu polityków którym można zaufać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... Może trzeba będzie szukać następnej partii.
gra się w to w co się wygrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko czy Placy msuze tak ciagle narzeckac i dopatrywac sie najgorszego? Moze on faktycznie rezygnuje dla dobra miasta, to jest człowiek, który ma już jakies zdanie o sobie w województwie i zgadzam się ze wiecej osiągnie na tym stanowisku niż tam. Polacy, Lubelacy patrzcie na świat kolorowiej a nie tylko z półmroku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyniczny młody karierowicz.Nigdy więcej na niego nie zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi dokończyć projekty, które rozpoczął. Dobre !!!!. Czyli zebrać nagrody ?. Warszawskie Firmy dobrze płacą, prawda Panie Marszałku ? a co na to małe lubelskie , które przez Pana upadną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje Aniu. Zastanawia mnie reakcja Marszałka na protesty firm informatycznych. Wiadomo, że każda firma która protestuje chce by dostosować do niej SIWZ. Marszałek zamiast bronić wszystkiemu uległ i obciążył jakąś zewnętrzna firmę, a teraz dzwonią urzędnicy do protestujących firm i proszą o dogadanie się. To ma być prawidłowe stanowisko władz, które dbają o dobro lokalne...?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl napisał:
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!!
Wow. Nie przypuszczałem, że inne partie tak zaczynają kolejną kampanię bezpośrednio po tym gdy zakończyła się poprzednia. Kolego, chyba nie sądzisz, że ktoś Ci uwierzy, że głosowałeś na PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
Matko czy Placy msuze tak ciagle narzeckac i dopatrywac sie najgorszego? Moze on faktycznie rezygnuje dla dobra miasta, to jest człowiek, który ma już jakies zdanie o sobie w województwie i zgadzam się ze wiecej osiągnie na tym stanowisku niż tam. Polacy, Lubelacy patrzcie na świat kolorowiej a nie tylko z półmroku!
hahahahha mloda i naiwna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...